Efektywna reklama na Facebook'u Wykorzystaj dane Facebook'a Alternatywa czy kanał dodatkowy? Jak nie lajki to...

Zasięgi organiczne spadają, ale Ty wiesz, że Twoi klienci są obecni na Facebook’u i chcesz do nich dotrzeć? 

Facebook Ads to bardzo dobre narzędzie promocji które sprawdza się w wielu branżach. Buduj swoją widoczność w social media, i wykorzystaj ten kanał efektywnie w swoim lejku sprzedażowym.

Reklama Facebook Ads – zakres współpracy

 • konsultacje i warsztaty Facebook Ads – poziom podstawowy i zaawansowany
 • tworzenie kampanii Facebook Ads od podstaw
 • optymalizacja kampanii Facebook Ads
 • Facebook Analysis
 • implementacja Facebook Pixel
 • konfiguracja eventów Facebook Pixel
 • audyt dotychczasowych kampanii Facebook Ads

Realizuj cele dla swojego biznesu 

 • Zwiększenie popularności marki
 • Promowanie aplikacji
 • Promowanie treści opublikowanych na fanpage’u
 • Promocja materiału video
 • Pozyskiwanie kontaktów bezpośrednio przez messenger
 • Sprzedaż online 
 • Lokalna promocja w najbliższym otoczeniu
 • Dotarcie do potencjalnych klientów
 • Dotarcie do obecnych odbiorców – remarketing

Dostępne formaty reklamowe

 • karuzela
 • pojedynczy obraz
 • polubienia strony
 • film
 • pokaz slajdów
 • kolekcja

Najczęściej zadawane pytania:

 

Co to jest Facebook Ads?

jest to system reklamowy Facebooka,  za którego pomocją tworzymy i konfigurujemy reklamy na Facebooku, Instagramie, w Messengerze oraz w sieci partnerskiej Audience Network odpowiedniku Google Display Network Facebooka, Dzięki niemy zarządzać materiałami reklamowymi ustawiamy grupy docelowe, sprawdzamy efekty działań i optymalizujemy budżet reklamowy.

Dlaczego warto koszystać z reklamy Facebook Ads?

Facebook to największy serwisem społecznościowy w Polsce, ma ponad 16 milionów użytkowników.  Duża część z nich w korzysta równocześnie z innych aplikacji Facebooka, czyli Messengera oraz Instagrama które bardzo płynnie się przenikają.

Facebook umożliwia wykorzystywanie udostępnianych mu przez użytkowników informacje o zainteresowaniach i zachowaniach do działań reklamowych. Dane te pozwalają reklamodawacom na bardzo dokładne określenie grupy odbiorców reklamy. W ramach procesu ustawiania i optymalizacji reklam Facebook Ads możemy ustawić nie tylko lokalizację, wiek, ale także zainteresowania. Te możliwości systemu reklamowego Facebook Ads sprawiają, że jest to tak popularne narzędzie pozwalającego dotrzeć do użytkownika i stanowi bardzo dobre uzupełnienie Twojego marketing mix

O mnie

 

Nazywam się Piotr Supernat od 7 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Poznawałem zasady działania reklamy Google i Facebook Ads, pozycjonowania (on-site i off-site), analityki internetowej i optymalizacji kosztu konwersji zarówno po stronie klienta, zewnętrznej agencji czy też jako freelancer.

Prowadzę cykliczne konsultacje, wspieram wewnętrzne działy marketingu i właścicieli firm. Pracuję na dużych budżetach o ogólnopolskim zasięgu jak i dla małych firm o lokalnym zasięgu.

Na co dzień pracuję jako analityk internetowy współpracując zarówno ze stroną biznesową jak i zespołami zajmującymi się poszczególnymi działaniami reklamowymi dostarczając rekomendacji, raportując rezultaty jak i szkoląc z efektywnego używania dostępnych informacji.

Doświadczenie zbierałem pracując w agencjach digitalowych i e-commerce takich jak:

 • Social Media Now
 • Delante
 • Novem
 • Sizeer, 50Style.pl, GaleriaMarek.pl (Marketing  Investment Group S.A)
 • x-kom.pl

Dodatkowe informacje dostępne są na moim profilu LinkedIn

 

Ostatnie rekomendacje:

Piotr przejął działania w zakresie Google Ads, SEO i analityki internetowej po jednej z większych agencji digital marketingowych w Polsce. Indywidualne podejście i zrozumienie specyfiki biznesu pozowoliło na zdecydowane zwiększenie skali sprzedaży i efektywności wydawanego budżetu.

Stanowi idealne uzupełnienie naszego wewnętrznego działu marketingu. Od zera przygotował działania performance’owe Google Ads dla naszych spółek. Pomaga nam na bieżąco z analityką działań e-commerce, optymalizacją kampanii i poprawkami SEO.

Piotr  stworzył całą strategię działań w Internecie, skonfigurował opomiarowanie działań, przygotował kampanie Google i Facebook Ads oraz zestaw poprawek dotyczących SEO on-site naszej strony internetowej które w bardzo szybki sposób podniosły widoczność w wyszukiwarce.

Każda konsultacja to kolejny krok w optymalizacji naszych działań które bezpośrednio przekładają się na sprzedaż. Responsywność, zaangażowanie i bogate doświadczenie z różnych branż to najważniejsze plusy współpracy z Piotrem.

Skoncentrowany w 100% nad Twoim biznesem

Brak innych uczestników to niewątpliwa strata networkingowa, ale również bardzo istotny plus w kontekście omawiania szczegółów Twoich działań i biznesu co prowadzi do lepszych efektów współpracy.

Jeżeli nie rozwiążemy jakiegoś nietypowego problemu na szkoleniu postaram się przygotować, zebrać i sprawdzić interesujący Cię zagadanienie i przekazać te informacje przy kolejnym spotkaniu bądź też mailowo.

Szczera i transparentna komunikacja

To podstawa współpracy, Wasze zadowolenie jest dla mnie priorytetem. Unikam banałów oraz rekomendowania jakichkolwiek niepotrzebnych kosztów.

Jeśli będę czuł, że zakres szkolenia lub problem który Cię dotyczy wychodzi poza moje umiejętności i doświadczenie powiem Ci o tym przed spotkaniem. Będziesz mieć wybór czy podchodzimy razem do tematu i szukamy odpowiedniego rozwiązania. Czy niestety nie będę mógł Ci pomóc i postaram się wskazać Ci inną osobę bądź partnera wartego zaufania.

Osiągnij swoje cele

Przed każdym spotkaniem dokładnie wyznaczamy cel do zrealizowania.

Po szkoleniu lub konsultacjach przygotowuje podsumowanie wraz z uzupełnieniem wybranych aspektów o dodatkowe informacje lub materiały.

Najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje dotyczące kosztów, warunków współpracy

Jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji albo twój przypadek nie jest do końca standardowy – pisz śmiało:)

Ile trwają szkolenia, konsultacje?

Możemy współpracować w trybie cyklicznym, możemy umówić się na całodniowe szkolenie i późniejsze konsultacje.  Minimalny zakres współpracy to 3h które możemy rozdzielić na dogodne spotkania.

Ile czasu potrzebuję aby zapoznać się z Twoim przypadkiem?

Po wysłaniu zapytania i uzgodnieniu zakresu współpracy udostępniam kalendarz w celu zarezerowowania terminu. Aby przygotować się do szkolenia, audytu lub konsultacji potrzebuję do 3 dni po przekazaniu dostępów lub zakresu.

Jaki jest koszt współpracy?

Koszt uzależniony  jest od zakresu współpracy które przekładają się na ilość pracy. Standardowy moduł konsultacyjno szkoleniowy rozpoczyna się od 500 zł do 1200 zł z uwzględnionym audytem dotychczasowych działań.

Jak wygląda rozliczenie?

Po zaakceptowaniu zakresu współpracy przesyłam fakturę obejmującą 50% wartości danego etapu – do opłacenia przed rozpoczęciem działań. Płatność drugiej połowy następuje dopiero po realizacji zakładanego zakresu.

Jak sprawdzę wolne terminy?

Po ustaleniu zakresu współpracy udostępniam kalendarz z wolnymi terminami spotkań w zależności czy mają być online czy offline. Zwykle rozpoczynam współpracę od 5 do 8 dni od pierwszego kontaktu w zależności od Twojej dyspozycyjności.

Jak sprawdzę Twoje doświadczenie i referenecje?

Moje doświadczenie i referencje widoczne są na profilu LinkedIn a wybrane wrażenia ze współpracy ze mną umieściłem w dolnej sekcji strony internetowej.